| Avoinna arkisin klo 9-17

Aurea LKV

Yhteystiedot

08 – 370 900 • toimisto@aurealkv.fi • Idealinja 13, 90410 OULU
Sähköpostit: etunimi.sukunimi@aurealkv.fi

Laskutustiedot
Aurea Kodit Oy • Verkkolaskutusosoite: 003723868320 • Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy

Marko Kyngäs

Toimitusjohtaja, LKV, kaupanvahvistaja

044 584 7171

marko.kyngas@aurealkv.fi

Tuomo Karhumaa

Myyntijohtaja, LKV

044 539 6763

tuomo.karhumaa@aurealkv.fi

Miia Halme

Kiinteistönvälittäjä, LKV

044 539 6764

miia.halme@aurealkv.fi

Juho-Perttu Kyllönen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 401 1669

jp.kyllonen@aurealkv.fi

Tommi Luokkanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 585 7572

tommi.luokkanen@aurealkv.fi

Henri Nissilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

050 340 1488

henri.nissila@aurealkv.fi

Keijo Nissilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV

044 022 9111

keijo.nissila@aurealkv.fi

Samu Saarnio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

040 721 5991

samu.saarnio@aurealkv.fi

Kimmo Savolainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 355 9976

kimmo.savolainen@aurealkv.fi

Jonna Tauriainen

Myyntineuvottelija, vuokraus

045 353 1434

jonna.tauriainen@aurealkv.fi

Henri Alakokkare

Myyntineuvottelija

040 739 2135

henri.alakokkare@aurealkv.fi

Juho Kurtti

Myyntineuvottelija

040 163 8983

juho.kurtti@aurealkv.fi

Toni Järvinen

Toimistopäällikkö, LKV

08 370 900

toni.jarvinen@aurealkv.fi

Jori Turpeinen

Valokuvaaja





Trustmary Reviews
Trustmary Reviews
Trustmary Reviews
Trustmary Reviews